1Enota Klinični center se nahaja v neposredni bližini bolnišnic. Vsi otroci te enote živijo v eni hiši, ki ima dvanajst igralnic za otroke vseh starosti, za hišo pa se razprostira veliko travnato igrišče.

Našim malčkom želimo že v zgodnjih razvojnih fazah privzgojiti zdrav življenjski način in odgovoren odnos do okolja, zato v enoti veliko pozornost posvečamo osveščevalnim programom o pomenu zdrave prehrane, gibanja in varovanja ter vzpostavljanja spoštljivega odnosa do narave.

Dejavnosti v enoti Klinični center
Dogajanje v naši enoti je zelo pestro. Vsak dan se naučimo česa novega – o sebi, o drugih ljudeh in kulturah, tudi o okolju, v katerem živimo. Veliko se igramo, ustvarjamo, pojemo in rajamo. Ob lepih dneh veliko časa preživimo na velikem travnatem igrišču ali se odpravimo na potep v naravo, kjer otroci spoznavajo pomen zdravega in čistega okolja ter se naučijo dobrega ravnanja, npr. ločevanja odpadkov. Vsebine dopolnjujemo z obogatitvenimi programi ter različnimi projekti.

Občasno organiziramo enodnevne izlete, najstarejši otroci pa letujejo v naravi.

Sedež enote
Bohoričeva 36
telefon: 01 230 82 60, 01 230 82 61
e-mail: vrtec-klinicni-center@guest.arnes.si

Enota Klinični center na zemljevidu 

Kontakt

 

(Skupno 1.438 obiskov, današnjih obiskov 1)